+90 (850) 840 97 67

info@viodijital.com

Gökçe Vizyon Plaza

08.00 - 17.00

Hakkımızda

Viodijital, 2020 kuruluşlu bir web yazılım şirketidir. Viodijital; kurumsal, blog, e-ticaret gibi birçok alanda altyapı sağlamanın yanı sıra SEO, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Web altyapısı tecrübeli geliştirici ekibi tarafından oluşturulan Viodijital 1.0 ile sağlanır. Viodijital 1.0; ihtiyaç sahiplerinin teknik bilgi gerektirmeden, hızlı bir şekilde kaliteli bir web sitesini yayına alma ve güncellemelerine olanak sağlar. Aynı zamanda site yöneticileri web sitelerinden satış yapabilir, kolayca web sitelerini bir sanal mağazaya dönüştürebilir. Sanal mağaza, blog, kurumsal gibi web sitesi türlerine izin veren Viodijital 1.0, düzenli olarak güncelleme alır. Bu güncellemeler ile yeni özellikler ve temalar sisteme dahil edilir.

Viodijital 1.0 bunların yanı sıra SEO ve hız konusunda da fark yaratır. Dünyadaki popüler web yönetim sistemlerinden 3 kata kadar hızlı olduğu test edilmiştir. Bu testler stabil internet altyapısının bulunduğu ortamlarda ekibimizce yapılmaktadır. Her güncellemede bu hız oranları giderek iyileştirilmektedir.